Özel Hür Okulları Hakkımda

Hakkımızda

2016 yılında eğitim ve öğretime Kokpit Eğitim ve Öğretim A.Ş. olarak başlayan şirketimiz ilk iki yılını Kokpit Özel Havacılık Lisesi olarak devam etmiştir. 2018 yılında kendi markasını oluşturan şirketimiz Devecioğulları Eğitim Öğretim A.Ş. Hürjet Havacılık Lisesi olarak iki dönem mezun vermiştir.

Lokasyon olarak Beykent Büyükçekmece de faaliyet gösteren okulumuz Hür Çocuk Anaokulu, Hür Nesil İlkokulu, Hür Nesil Ortaokulu, Hür Akademi Anadolu Lisesi olarak İstabulda’ki en organik okul yapısı ile öne çıkmıştır. At binme, ok atma, bitki botanik eğitimleri, hayvanlar alemi, zerafet ve spor aktiviteleri yanı sıra yüzme, golf, kick box, gibi aktiviteleri ile adından söz ettirmektedir. Aynı zamanda Özel Hür Okulları akademik eğitimde güçlü deneyimli kadrosu ile üniversite hayal eden öğrencilerin tercih sebebi olarak eğitim ve öğretime devam etmektedir.

Hemen

Sizi Arayalım mı?

Misyonumuz

Hür Okulları olarak misyonumuz; düşüncelerini ve isteklerini evrensel değerler çerçevesinde dile getirebilen, akıl ve mantığı her zaman kendisine kılavuz edinmiş, toplumsal değerlerimizle yoğrulan, akademik anlamda kendini geliştirmiş, Atatürk ilke ve inkilaplarını benimsemiş, yarınlarımızın aydınlık geleceğini yetiştirmektir.

Hür Okulları Misyonumuz
Hür Okulları Vizyonumuz

Vizyonumuz

Farklı, alışılmışın dışında bir bakış anlayışıyla; öğretimi eğitimle harmanlayan, durumsal farkındalığı yüksek bireylerin yetiştiği, aile ortamının yaşatıldığı ve öğrencisi, öğretmeni, personeli ve mezunu olmaktan gurur duyulan, yaşam konseptli bir eğitim kurumu olmaktır.

Türkiye`nin En Organik Hür Okulları

ile çocuklarınızı geleceğe hazırlıyoruz